Instagram'a Sonunda 'Tek Şifre ile Giriş' Özelliği Geliyor

Yazar: lifemedyam.com

 

Instagram'a tek şifre ile giriş özelliği geliyor. Bu özellik sayesinde çok sayıda hesap yöneten Instagram kullanıcıları tek bir şifre ile bütün hesaplarını yönetebilecekler.

Facebook'un sahip olduğu ve son yılların en popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram, yeni bir özelliği hayata geçirmeye hazırlanıyor. Birden fazla Instagram hesabı olan bu yeni özellik sayesinde hesap sahipleri, tek bir şifre ile tüm hesaplarına giriş yapabilecekler. Instagram'ın getireceği bu yeni özellikle birlikte kullanıcıların işleri bir hayli kolaylaşacağa benziyor.

Sosyal medya platformları üzerinde yaptığı araştırmalarla bilinen Matt Navarra, Instagram'ın bu özelliğini duyuran ilk isim oldu. Navarra, Twitter üzerinden bu özelliği duyururken bir ekran görüntüsüyle de iddiasını güçlendirdi. İşte Navarra'nın Twitter üzerinden yaptığı o paylaşım;

View image on Twitter

Instagram yetkililerinden henüz bir açıklamanın gelmediği bu özelliğin detayları ile ilgili de bilinen pek bir şey yok. Şu an için sadece hesapların birbirlerine bağlanacağı ve tek bir şifre üzerinden tüm hesapların yönetilebileceği anlaşılabiliyor. Ancak bu noktada herhangi bir sınırlamanın olup olmayacağı bilinmiyor.